Przejdź do treści
Logo Szlak Kulinarny Opolski Bifyj Baner

restauracja

Bajka

Restauracja urządzona w gustownym góralsko – alpejskim stylu jest idealnym miejscem do miłego spędzenia czasu, a kulinarne przysmaki tradycyjnej polskiej kuchni oraz kuchni ekologicznej przyrządzane z najwyższej jakości produktów, zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta. Lokal dba o wysoki standard oferowanych usług, konkurencyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę, która sprawia, że chce się tu wrócić.

klimat

Restauracja Bajka powstała z marzeń:
o doskonałej kuchni serwowanej
z sercem, o odkrywaniu na nowo kulinarnych tradycji Polski i regionu oraz o kuchni ekologicznej, tworzonej z dbałością o najmniejszy detal.

Restauracja poszukując źródeł smaku, czerpiąc ze skarbnicy natury, odkrywając inspiracje w najbliższej okolicy stworzyła kuchnię typu slow: promującą smaki regionu i tworząc dania tylko
z najlepszych składników. Część z nich pozyskiwana jest z własnego ogrodu, w którym uprawiane są warzywa, aromatyczne zioła oraz owoce: porzeczki, śliwki, truskawki, poziomki, agrest. To one dodają świeżości wyjątkowym kompozycjom smakowym.

IMG_3707
IMG_4647-2

Szef Kuchni poleca

Śląski żur na maślance

Menu

Sprawdź menu restauracji

Lokalizacja

29 km od Opola

Zapraszamy

IMG_1066
IMG_1322

Restauracja organizuje różne uroczystości i imprezy, podczas których liczy się dobra atmosfera i znakomite jedzenie. Jej ogromnym atutem jest Zatoka Bajka, pełna atrakcji dla dużych
i małych. Zorganizowanie tu ważnego wydarzenia lub przyjęcia gwarantuje, że będzie ono jak z Bajki!

Wyjątkowe chwile potrzebują wyjątkowej przestrzeni, dlatego oprócz wspaniałej restauracji Bajka Hotel & Resort przygotowuje atrakcje dla najmłodszych, animacje.
Zapewnia także swoim gościom dostęp do Bajkowej Zatoki Atrakcji z plażą, kąpieliskiem, placem zabaw i przepięknym zielonym otoczeniem.

Wraz z restauracją, w zaciszu opolskich lasów znajduje się także Butikowy Hotel Bajka – wyjątkowy obiekt zaprojektowany w stylu góralskim w nowoczesnej odsłonie, z magicznym klimatem
i stylowymi pokojami.

Adres

ul. Klasztorna 5
46-040 Grodziec

Telefon i Email

Telefon: +48 664 165 557
Email: restauracja@hotelbajka.com

Godziny otwarcia

Pon: 15:00-21:00
Wt-Sob: 14:00-21:00
Nd: 12:00-20:00

Skip to content