Przejdź do treści
Logo Szlak Kulinarny Opolski Bifyj Baner

restauracja

Mercure

Koneserzy różnorodnej, tradycyjnej, polskiej kuchni znajdą w Restauracji Hotelu Mercure w Opolu wszystko to, co lubią: pyszne potrawy i ciekawą atmosferę miejsca.

klimat

Mercure to miejsce kultowe na mapie Opolszczyzny, dlatego podczas kolejnych edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej przeżywa prawdziwą inwazję gwiazd. Ale przez cały rok goszczą tu nie tylko ikony krajowej sceny muzycznej.

Hotelowa restauracja oferuje niezliczone potrawy różnorodnej, tradycyjnej, polskiej kuchni powstające na bazie lokalnych produktów oraz szeroką gamę rozmaitych wyrobów cukierniczych, które zachwycają gości.

Duży bufet smakowitych dań i specjałów oferuje różnorodność i jest doskonałą okazją do wspólnych posiłków. Kuchnia zapewnia także pyszne, wegańskie i wegetariańskie potrawy oraz dania bezglutenowe.

DSC_5619
DSC_5711

Szef Kuchni poleca

Mini gołąbki z krupniokiem z Górek

Menu

Sprawdź menu restauracji

Lokalizacja

ul. Krakowska 57/59, 45-018 Opole

Zapraszamy

DSC_5711
DSC_5848

Restauracja Hotelu Mercure Opole, położonego tuż przy dworcu PKP w Opolu, oferuje swoim gościom bezpłatne miejsca parkingowe (parking dla gości hotelu jest płatny), dostęp bez barier, przytulny urokliwy ogródek, czynny w sezonie letnim, klimatyzowane sale, bezpłatną sieć Wi-Fi,
a także catering.

Przestronne sale bankietowe idealnie nadają się do organizacji zarówno uroczystych bankietów jak i imprez kameralnych. Doświadczony personel, obsługa na najwyższym poziomie, wyśmienita kuchnia i niezapomniane atrakcje sprawią niepowtarzalny klimat każdej imprezy.

Adres

ul. Krakowska 57/59,
45-018 Opole

Telefon i Email

Telefon: +48 77 4518100
Email: H3405@accor.com

Godziny otwarcia

Pn-Nd: 17:00 – 22:00

Skip to content