restauracja

Restauracja
Nad Stawem

Restauracja będąca częścią dużego terenu rekreacyjnego z kompleksem grillowym położnym nad stawem znana jest z pysznej kuchni tradycyjnej okraszonej śląskim
i bawarskim smaczkiem.

klimat

Restauracja specjalizuje się w tradycyjnej kuchni śląskiej, ale również w golonkach i „wieczorach bawarskich”. Wśród wielu propozycji wyróżnia się pstrąg pani Müller, przygotowywany według przepisu sprzed stu lat!

Z regionaliów zamówić tu można m.in.: kartoffelsalat, pierś z kaczki z kluseczkami i modro kapustą, czy tradycyjny Kołocz Śląski.Tereny wokół restauracji, z uwagi na funkcjonalnie zaaranżowany 3-hektarowy park, z uroczą altaną stojącą nad brzegiem stawu, do której prowadzi drewniany taras świetnie nadają się do organizacji imprez plenerowych nawet do 2000 osób!

Kompleks nadaje się również do rekreacji w gronie rodzinnym. Można tu spacerować lub popływać wokół wyspy i pod romantycznym mostkiem na rowerkach wodnych, a wędkarze mogą „zasadzić się z kijem”
na szczupaka, karpia, okonia czy leszcza.

DSC_7623
DSC_7528

Szef Kuchni poleca

Pstrąga z Poliwody z koperkiem w maśle

Menu

Sprawdź menu restauracji

Lokalizacja

44 km od Opola

Zapraszamy

DSC_7674
DSC_7563

Restauracja, zlokalizowana 9 km od Kluczborka świadczy także usługi cateringowe, obsługuje wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe takie jak bankiety, grill party, przyjęcia weselne, szkolenia i konferencje. Ponadto, ten ogromny kompleks dysponuje komfortowymi pokojami noclegowymi.

Sklep

Zamów przez internet

Adres

Plac Targowy 1
46-243 Bogacica

Telefon i Email

Telefon: +48 693 953 613
Email: nad@stawem.pl

Godziny otwarcia

pn-czw:
Pt-sob: 12:00-21:00 niedziela 12:00-20:30