Przejdź do treści
Logo Szlak Kulinarny Opolski Bifyj Baner

restauracja

Pałac
Pawłowice

Pałac Pawłowice mieści się z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczym i historycznym otoczeniu. Zlokalizowana w jego zabytkowych i stylowych XVIII-wiecznych wnętrzach restauracja to miejsce dogodne dla organizacji eventów i przyjęć, ze wspaniałym kompleksem plenerowym. W przyziemiu znajduje się sala regionalna z zabytkowym
sprzętem kuchennym i piecem chlebowym.

klimat

Restauracja słynie z dań kuchni polskiej
i międzynarodowej, które opracowywane są na bazie wyłącznie naturalnych składników, z wykorzystaniem produktów sezonowych. W karcie można znaleźć wiele dań regionalnych, w tym m.in. roladę śląską, gruszkę pieczoną z regionalnym miodem, czy prawdziwy, certyfikowany Kołocz Śląski.

Wśród trunków na pierwszym planie polecane są Wina Godyla z Pałacowej Winnicy. Dostawcą pieczywa oraz ciast jest Piekarnia-Cukiernia GODYLA.

Restauracja znajduje się w przeszklonej sali obok tarasu i czynna jest codziennie!

DSC_4251
DSC_4137

Szef Kuchni poleca

Kawałek udźca pieczonego w piecu chlebowym z kluskami a’la kopytka i kapustą zasmażaną.

Menu

Sprawdź menu restauracji

Lokalizacja

60 km od Opola

Zapraszamy

DSC_4432
DSC_4106

Restauracja oferuje dania na wynos oraz organizację imprez i uroczystości, po których zanocować można w pokojach w części hotelowej Pałacu dysponującego strefą SPA, gdzie można się zrelaksować i zadbać o harmonię ciała i ducha.

Hotel oferuje różnego rodzaju pakiety pobytowe. Istnieje także możliwość zwiedzania pałacowej winnicy połączonego z degustacją.

Adres

Pawłowice 58,
46-310 Gorzów Śląski

Telefon i Email

Telefon: 34 341 14 66
Email: info@palacpawlowice.pl

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 13:00 - 21:00
Wekendy: 12:00 - 21:00

Skip to content