Przejdź do treści
Logo Szlak Kulinarny Opolski Bifyj Baner

restauracja

zamek
Bożejów

Zamek Bożejów to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Idealna lokalizacja,
która sprzyja romantycznym pobytom. Wspólne spacery w otoczeniu lasów, a do tego
romantyczna kolacja w stylowych wnętrzach.

klimat

Restauracja w Zamku Bożejów została stworzona z myślą o kuchni regionalnej oraz myśliwskiej. Menu restauracji bazuje na potrawach kuchni regionalnej z wykorzystaniem produktów dostarczanych przez lokalnych producentów.
W karcie nie brakuje dań z dziczyzny, przygotowywanych we własnej, ponad dwustuletniej wędzarni. Kuchnia myśliwska ma ścisły związek z historią zamku. Przed II wojną światową właściciele zamku organizowali polowania w których udział brał między innymi Arcyksiążę Franciszek Ferdynand, a także arystokracja pruska.

Oprócz sali głównej, restauracja dysponuje dwoma mniejszymi salami w części zamkowej: salą na parterze przy recepcji zamku, wyposażoną w klasyczne meble, oddające klimat miejsca oraz położony na drugim piętrze nastrojowy pub „Don Vito”, utrzymany w klimacie lat dwudziestych. W zamku znajduje się także starodawny piec, w którym co jakiś czas wypiekany jest pyszny chleb na naturalnym zakwasie.

DSC_6910
DSC_7243

Szef Kuchni poleca

Pstrąg po Bożejowsku podany z tzatzikami, sałatką z pomidorków koktajlowych i ogórka oraz frytkami.

Menu

Sprawdź menu restauracji

Lokalizacja

41 km od Opola

Zapraszamy

DSC_7068

Lokalizacja restauracji w sercu Borów Stobrawskich sprzyja organizacji przyjęć okolicznościowych i imprez firmowych.

Restauracja oprócz sal w części zamkowej posiada przepiękny plener oferując swoim gościom leżaki i stoły z ławkami, gdzie można podziwiać nieskalaną naturę oraz zwierzęta, które na stałe mieszkają w Bożejowie. Z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowano specjalne, kolorowe menu dziecięce oraz wielki plac zabaw.

Zamek Bożejów to także hotel ze strefą spa oferujący atrakcyjne pakiety pobytowe w pokojach, które urządzone są zarówno w klimacie przywołującym historię budynku, jak i również mających nowoczesny charakter i oddających klimat otoczenia.

Adres

Bożejów 6,
46-030 Radomierowice

Telefon i Email

Telefon: +48 667 920 604
Email: manager@bozejow.pl

Godziny otwarcia

Pon-Czw: 14:00 - 20:00
Pt-Sb: 13:00-22:00
Nd: 12:00 - 20:00

Skip to content