Przejdź do treści
Logo Szlak Kulinarny Opolski Bifyj Baner

restauracja

Zamkowy
Młyn

Zamkowy Młyn w Krapkowicach to niezwykła restauracja, która wraz z klimatycznym hotelem o tej samej nazwie powstała w murach starego młyna pochodzącego z XVIII wieku.

klimat

W oryginalnych wnętrzach starego młyna, którego powstanie datuje się na rok 1852, znajdują się przeznaczone do dyspozycji gości – usytuowane
na pięciu kondygnacjach sale, w których pomieszczono w stylowych wnętrzach: kawiarnię, restaurację na 80 osób, dwupoziomową salę weselno-bankietową na łączną ilość 150 osób, salę konferencyjną na 80 osób oraz przypominającą swym charakterem i wystrojem lata dwudzieste ubiegłego wieku – salę bilardową.

W karcie znaleźć tu można zarówno dania typowej kuchni Śląska Opolskiego – gdzie króluje opolska rolada wołowa z najwyższej jakości mięsa od lokalnego dostawcy oraz kuchni BBQ & Grill w najlepszym wydaniu. Istnieje możliwość zamówienia cateringu.

Restauracja ogromny nacisk stawia na obecność w menu lokalnych produktów. Stąd znaleźć tu można m.in. sery z Obrowca, pstrąga z Poliwody, karpia z Krzywej Góry, lody mistrzowskie Szypuła, lokalne rzemieślnicze piwo, nalewki a nawet mocniejsze, rzemieślnicze alkohole.

DSC_2508
DSC_2719

Szef Kuchni poleca

Krokieciki z krupnioka z Górek z modrą kapustą, musem z jabłka oraz chipsem z boczku.

Menu

Sprawdź menu restaurcaji

Lokalizacja

26 km od Opola

Zapraszamy

DSC_2801
DSC_2630

W drugim skrzydle „Zamkowego Młyna” znajduje się, wyposażona w windy, część hotelowa, która dysponuje 25 jedno i dwuosobowymi pokojami oraz apartamentami Szefa i VIP. 

Z okien „Zamkowego Młyna” rozpościera się niezapomniany widok na rozwidlenie Osobłogi i Młynówki oraz położoną w ich delcie wysepkę, na której znalazło schronienie stadko kóz. Doskonałe położenie (ok.10 min. od zjazdu z autostrady A-4 na Krapkowice – Gogolin) stanowi dodatkowy atut „Zamkowego Młyna”, który zapewnia gościom doskonały wypoczynek oraz miłą, rodzinną atmosferę.

Restauracja dysponuje również drewnianym tarasem oraz dwoma ogródkami letnimi. Goście uwielbiają te miejsca – pachnące jedzeniem, z niepowtarzalnym klimatem, muzyką w tle i wspaniałą obsługą.

Adres

ul. Młyńska 3
47-300 Krapkowice

Telefon i Email

Telefon: +48 535 414 799
Email: recepcja@zamkowymlyn.pl

Godziny otwarcia

Pon-Czw: 13:00-22:00
Pt-Sob: 13:00-23:00
Nd: 12:00-22:00

Skip to content