Przejdź do treści
Logo Szlak Kulinarny Opolski Bifyj Baner

restauracja

Pod Złotym
Rogiem

Restauracja łącząca tradycję i nowoczesność. W menu znaleźć tu można zarówno klasyczne dania kuchni polskiej, jak i takie, które zaskoczą swoim smakiem i prezentacją.

klimat

Gościniec Pod Złotym Rogiem to niepowtarzalne miejsce: odrestaurowany budynek, piękne zabytkowe wnętrza, ceglane sufity, wyjątkowe żyrandole, urokliwy ogródek restauracyjny pośród zieleni. A to wszystko na terenie wspaniałej atrakcji Województwa Opolskiego, jaką jest Park Miniatur Sakralnych w Olszowej. 

Tu w kuchni liczy się przede wszystkim jakość – restauracja bazuje na regionalnych produktach oraz tych własnego wyrobu. Kucharze przyrządzają każde danie z największą
starannością, tak aby zadowoliły podniebienia najbardziej wymagających gości. Dzięki szerokiemu wyborowi dań i deserów, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

DSC_2420
DSC_2430

Szef Kuchni poleca

Pierogi na słodko z serem z Olesna

Menu

Sprawdź menu restauracji

Lokalizacja

48 km od Opola

DSC_1898-glowna
DSC_2420

Restauracja dysponuje jedną z największych sal bankietowych w okolicy, która pomieścić może nawet 160 gości. Zorganizować tu można zarówno imprezę rodzinną jak i spotkanie biznesowe. Duży urokliwy ogród jest idealnym miejscem na sesje zdjęciowe przy okazji różnego rodzaju uroczystości. Dodatkową rozrywką jest oczywiście spacer po Parku Miniatur Sakralnych
o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych, w którym znajduje się kilkanaście miniatur najbardziej znanych obiektów sakralnych na świecie.

Restauracja położona jest w świetnej lokalizacji – tuż przy zjeździe z autostrady A4 i sąsiaduje z miejscem licznych pielgrzymek, czyli Sanktuarium Góra Św. Anny. Restauracja świadczy usługi cateringowe.

Adres

ul. Hodowlana 5
47-143 Olszowa

Telefon i Email

Telefon: +48 512 710 345
Email: kontakt@podzlotymrogiem.pl

Godziny otwarcia

Pon: Nieczynne
Wt-Pt: 14:00 – 21:00
Wekendy: 12:00 – 21:00

Skip to content