Przejdź do treści
Logo Szlak Kulinarny Opolski Bifyj Baner

restauracja

Szara
Willa

Położony w centrum Opola hotel Szara Willa posiada restaurację oferującą elegancki wystrój i niepowtarzalny klimat. Restauracja jest idealnym miejscem do spotkań towarzyskich i firmowych (konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych), obiadów z rodziną oraz romantycznych kolacji przy blasku świec.

klimat

Atmosfera Szarej Willi tchnie dobrą energią. Eleganckie, klasycznie urządzone wnętrza nawiązują do stylu kolonialnego. Posiłki w takim otoczeniu to przyjemność zarówno dla oczu, jak i podniebienia. Restauracja gwarantuje doznania smakowe dopasowane do każdego gustu oraz wysoką jakość obsługi.

Kuchnia serwuje zarówno tradycyjne dania kuchni śląskiej, polskiej jak i europejskiej (w tym dania wegetariańskie), a bar zapewnia bogaty wybór win i alkoholi.

Specjalnością kuchni śląskiej są m.in. szałot śląski – ziemniaczana sałatka z wędzonym 
boczkiem i kiszonym ogórkiem, wodzionka i kaczka z żurawiną.

DSC_1747
DSC_1727

Szef Kuchni poleca

Pańczkraut z żeberkami i sosem miodowo-piwnym

Menu

Sprawdź menu restauracji

Lokalizacja

Oleska 11, 45-052 Opole

Zapraszamy

DSC_1616
DSC_1822

Kosmopolityczny charakter Szarej Willi i położenie w samym centrum Opola zapewniające łatwe dotarcie do najciekawszych atrakcji w okolicy przyciągają gości z całego świata.

W obiekcie – poza restauracją – czeka na nich przyjazny rodzinom hotel, idealnie nadający się także do pobytów służbowych i turystycznych oraz nowoczesna kręgielnia z dobrze zaopatrzonym barem.

Adres

ul. Oleska 11
45-052 Opole

Telefon i Email

Telefon: 77 441 45 72
Email: gastronomia@szarawilla.pl

Godziny otwarcia

Pon-Nd 12:00-22:00

Skip to content